Global menu

Our global pages

Close

Právnická firma roka 2021: Advokátní kancelář Eversheds Sutherland získala letos čtyři ocenění

 • Czech Republic

  21-05-2021

  Bratislava, 19. 5. 2021 – V 9. ročníku firemní právnické ankety Právnická firma roka 2021 na Slovensku získala advokátní kancelář Eversheds Sutherland čtyři umístění, o jedno víc oproti minulému roku. Konkrétně jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností a Energetika a energetické projekty a poprvé také v oblasti Hospodářská soutěž.

  Eversheds Sutherland Slovensko se ankety účastní třetím rokem, v loňském roce se umístila jako velmi doporučovaná kancelář v oblasti Pracovního práva a jako doporučovaná kancelář v oblastech Právo obchodních společností a Energetické projekty.

  Anketu Právnická firma roka organizuje EPRAVO Group s.r.o., (provozovatel právnického informačního portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s., (vydavatel týdeníku TREND na Slovensku) již od roku 2013. Výsledky slovenské ankety byly zveřejněny 19. 5. 2021 na www.pravnickafirmaroka.sk/

  Eversheds Sutherland patří mezi TOP 15 globálních právních firem. Zaměstnává více než 5 000 lidí v 69 kancelářích a 34 jurisdikcích v Evropě, USA, Africe, Asii a na Středním východě.
  www.eversheds-sutherland.sk

   

  Kontakt pro média:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back