Global menu

Our global pages

Close

AK Dvořák Hager & Partners jmenovala tři nové vedoucí advokáty

 • Czech Republic
 • Slovakia

  16-01-2019

  Advokátní kancelář Dvořák Hager & Partners, která se v prosinci spojila s globální právní firmou Eversheds Sutherland, oznámila povýšení tří právníků na pozici vedoucích advokátů. V pražské pobočce se jimi stali Dominika Veselá a Jiří Kokeš, v Bratislavě Jana Sapáková.

  „Pro nás je velice důležité, aby spolu s firmou rostli i naši lidé. Jsme moc rádi, že naši kolegové této příležitosti využívají,“ řekl managing partner kanceláře Stanislav Dvořák.

  Dominika Veselá se dlouhodobě věnuje zejména právu nemovitostí, u Dvořák Hager & Partners vede nemovitostní praxi. Je absolventkou Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze a Fakulty financí a účetnictví Vysoké školy ekonomické v Praze.

  Jiří Kokeš je přední odborník v oblasti obchodního a finančního práva, včetně fúzí a akvizic, problematiky investičních fondů a kapitálových trhů. Vystudoval Právnickou fakultu UK v Praze, právo studoval také na Trinity College v Dublinu.

  Jana Sapáková se zaměřuje na pracovní právo. Studovala na právnické fakultě univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a absolvovala postgraduální studium na právnické fakultě univerzity Ludwig-Maximilian v Mnichově.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back