Global menu

Our global pages

Close

Eversheds Sutherland Bitāns saņem 2020 CEE DEAL OF THE YEAR apbalvojumu

 • Latvia

  11-06-2021

  Centrālās un Austrumeiropas prominentais juridiskais izdevums CEE Legal Matters ierindojis Eversheds Sutherland Bitāns komandas darbu pie AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA uzņēmuma refinansēšanas un restrukturizācijas, kā arī akciju kontrolpaketes pārdošanas darījumu kā Gada Darījumu 2020.

  Visi šī gada Gada Darījuma 2020 balvu ieguvēji tika paziņoti CEE Legal Matters 2021.gada jūnija numurā un ir publicēti šeit. Trofejas uzvarētājiem tiks izsniegtas arī personīgi apbalvošanas ceremonijā Londonā, kas notiks 2021. gada 16. septembrī.

  Mūsu komanda konsultēja vienu no vadošajiem stikla šķiedras ražotājiem Eiropā un vienu no lielākajiem ražotājiem Latvijā AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA jautājumos, kas saistīti ar uzņēmuma refinansēšanu un restrukturizāciju, kā arī akciju kontrolpaketes pārdošanas darījumu. Darījums aptvēra piecas jurisdikcijas un finanšu aktīvu restrukturizāciju vairāk nekā 104 miljonu ASV dolāru vērtībā.

  "Šajā gadā godalgotie darījumi ir īpaši nozīmīgi, jo lai tie notiktu Covid-19 pandēmijas apstākļos, daudzi no tiem tika organizēti (vismaz daļēji) attālināti un ar jaunizveidotu tehnoloģiju palīdzību. Īpaši šajos apstākļos advokātu biroji, arī Eversheds Sutherland Bitāns ar darbu pie Valmieras Stikla Šķiedras darījuma, spēlēja būtisku lomu, lai šos darījumus palīdzētu novadīt līdz galam, un tādēļ ir pelnījuši īpašu atzinību un uzmanību,” sacīja CEE Legal Matters izpilddirektors Deivids Stukijs. “Tiesnešus, kuri par uzvarētāju Latvijā izvēlējās Valmieras Stikla Šķiedra parāda pārstrukturēšanas un vairākuma daļu pārdošanas Duke I S.a.r.l. darījumu, pārsteidza tā vietējā un reģionālā nozīme, lielums un sarežģītība. Mūsu sirsnīgi apsveikumi Eversheds Sutherland birojam. Lielisks veikums!"

  Apsveicam darījuma komandu: Māris Vainovskis, vecākais partneris; Aigars Gozītis, vecākais jurists; Anete Marhele, vecākā juriste; Vadim Chaban, padomnieks; Laura Medne, juriste; Dmitrijs Ņemirovskis, jurists; Sabīne Vilka, juriste; Kārlis Jēkabs Īvāns, jurista palīgs.

  Balvu par darbu pie darījuma Eversheds Sutherland Bitāns dala arī ar juridiskajiem birojiem Cobalt un Ellex Klavins.

  Visu citu valstu izvēlēto CEE Gada Darījuma balvu finālistus katrā valstī izvēlējās juridisko ekspertu grupa, un uzvarētājus noteica otrā ekspertu grupa ar plaši atzītu reģionālo kompetenci un pieredzi. Izskatīšanai iesniegtie darījumi tika parakstīti 2020. kalendārajā gadā.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back