Global menu

Our global pages

Close

AmCham Business After Hours kopā ar Eversheds Sutherland Bitāns un Marsh, 2023. gada 25. janvārī

 • Latvia

  17-01-2023

  Kompetenta un profesionāla valde ir katra uzņēmuma pamats. Uzņēmuma vērtības, reputācija, darbība un attiecības ar klientiem ir tieši atkarīgas no valdes darbības un lēmumiem. Tāpēc ir svarīgi apzināties valdes atbildību saistībā ar tās lomu, pienākumiem un riskiem.

  Eksperti Agris Bitans, Eversheds Sutherland Bitans vecākais partneris, un Tomass Marcadets, vecākais viceprezidents, FINPRO & PEMA Marsh specializācijas vadītājs Centrāleiropas, Austrumeiropas un Austrumu Vidusjūras reģionā, apspriedīs:

  - Valdes locekļu pienākumi un izaicinājumi

  - Ko patiesībā nozīmē pienākums rīkoties kā krietnam un rūpīgam vadītājam?

  - Kāda ir atbildība par nodarītajiem zaudējumiem?

  - Kādi aizsardzības instrumenti būtu jāizmanto?

  Priecāsimies Jūs redzēt Business After Hours pasākumā 2023. gada 25. janvārī plkst. 18:30 Pullman Riga Old Town, Jēkaba 24. Nāciet iesaistīties diskusijā par to, kā identificēt un pārvaldīt valdes locekļa civiltiesiskās atbildības riskus!

  Par runātājiem:

  Agris Bitāns,
  Eversheds Sutherland Bitans vecākais partneris

  Agris vada Eversheds Sutherland Bitāns Tiesvedības un strīdu risināšanas prakses grupu. Ar vairāk nekā 24 gadu juridisko pieredzi Agris ir plaši atzīts civiltiesību n komerctiesību eksperts, specializējies arī intelektuālā īpašuma, morālā zaudējuma, līgumu strīdu, u.c. jautājumos. Viņam ir arī plaša pieredze kriminālprocesos, saistībā ar ekonomiska rakstura noziedzīgiem nodarījumiem un krāpšanu. Agris praktizē arī e-komercijas, patentu tiesību, masu mediju, reklāmas un publisko un privāto partnerību jomās.

  Agris ir LR Advokātu kolēģijas biedrs. Viņš ir arī Starptautiskās intelektuālā īpašuma aizsardzības asociācijas (AIPPI) biedrs un kopš 2005. gada arī šīs asociācijas Latvijas nacionālās grupas valdes priekšsēdētājs. Agris arī pilda šķīrējtiesneša pienākumus Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Šķīrējtiesā. Agris ir arī pasniedzējs Latvijas Universitātes Juridiskajā fakultātē.

  Thomas Marcadet, vecākais viceprezidents, FINPRO & PEMA Marsh specializācijas vadītājs CAE un Austrumu Vidusjūras reģionā

  Kopš 2017. gada Tomass ir Finanšu Līniju prakses vadītājs Centrāleiropas un Vidusjūras austrumu reģionā. Šo jauno amatu Tomass ieņēma pēc sešu gadu darba pieredzes Francijā, koncentrējoties uz lielām finanšu iestādēm un privātā kapitāla fondiem. Pirms pievienošanās Marsh, Tomass strādāja otrajā lielākajā mazumtirdzniecības banku grupā Francijā (BPCE) iekšējā auditā un ieņēma dažādus amatus investīciju bankās.

  Reģistrēties AmCham pasākumam šeit.

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back