Global menu

Our global pages

Close

Chambers and Partners: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland Česká republika a Slovensko získala ocenenia v oblasti pracovného práva, korporátneho práva, M&A a v oblasti energetiky

 • Slovakia

  18-03-2022

  V prestížnom medzinárodnom rebríčku Chambers and Partners pre rok 2022 sa advokátska kancelária Eversheds Sutherland v Českej republike opäť umiestnila v oblasti pracovného práva (Band 1). Pražská kancelária bola ocenená aj v oblasti korporátneho práva a M&A (Band 4).

  Bratislavská kancelária získala ocenenie v oblasti pracovného práva (Band 3) a bola ocenená, aj v oblasti energetiky (Band 3). Okrem toho partnerka kancelárie Annamária Tóthová, opäť získala individuálne ocenenie za odborné poradenstvo v oblasti práva životného prostredia a odpadového hospodárstva (Energetika).

  Od našich klientov sme získali niekoľko povzbudivých hodnotení:

  A source highlights "the entrepreneurial approach" of the lawyers.

  „We appreciate their understanding of our business goals and of applicable law, and their ability to explain complex matters in very simple way."

  Another client highlights the "very efficient and customised legal advice," further praising: "The team is very responsive and ready to help, and due to its vast experience in employment law, it provides us with clear and practical solutions."

  Appreciating the firm's high-level advice, clients further endorse: "They react quickly and they are very much supportive and willing to help."


  Eversheds Sutherland patrí medzi 15 najlepších globálnych advokátskych kancelárií. Zamestnáva viac ako 5 000 ľudí v 74 kanceláriách v 35 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Blízkom východe. www.eversheds-sutherland.com

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back