Global menu

Our global pages

Close

Právnická firma roka 2021: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland získala tento rok štyri ocenenia

 • Slovakia

  19-05-2021

  Bratislava, 19. 5. 2021 – V 9. ročníku firemnej právnickej ankety Právnická firma roka 2021 na Slovensku získala advokátska kancelária Eversheds Sutherland štyri umiestnenia, o jedno viac oproti minulému roku. Konkrétne ako veľmi odporúčaná kancelária v oblasti Pracovného práva a ako odporúčaná kancelária v oblastiach Právo obchodných spoločností a Energetika a energetické projekty a po prvýkrát taktiež v oblasti Hospodárska súťaž.

  Eversheds Sutherland Slovensko sa ankety zúčastnila tretí rok, v minulom roku sa umiestnila ako veľmi odporúčaná kancelária v oblasti Pracovného práva a ako odporúčaná kancelária v oblastiach Právo obchodných spoločností a Energetické projekty.

  Anketu Právnická firma roka organizuje EPRAVO Group s.r.o., (prevádzkovateľ právnického informačného portálu www.epravo.cz a www.epravo.sk) a News and Media Holding, a.s., (vydavateľ týždenníka TREND na Slovensku) už od roku 2013. Výsledky slovenskej ankety boli zverejnené 19. 5. 2021 na www.pravnickafirmaroka.sk/

  Eversheds Sutherland patrí medzi TOP 15 globálnych právnických firiem. Zamestnáva viac než 5 000 ľudí v 69 kanceláriách a 34 jurisdikciách v Európe, USA, Afrike, Ázii a na Strednom východe.
  www.eversheds-sutherland.sk

   

  Kontakt pre médiá:

  Jan Roub
  Business Development & Project Manager
  Eversheds Sutherland
  M: + 420 606 086 191
  E: jan.roub@eversheds-sutherland.cz

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back