Global menu

Our global pages

Close

Legal 500: Advokátska kancelária Eversheds Sutherland potvrdila najvyššiu priečku v pracovnom práve, slovenská pobočka získala dva nové rankingy

 • Slovakia

  11-04-2019

  Advokátska kancelária Eversheds Sutherland Dvořák Hager v najnovšom hodnotení renomovanou ratingovou agentúrou Legal 500 potvrdila veľmi silné postavenie v pracovnom práve. Jej pražská pobočka získala v tejto oblasti najvyššie možné hodnotenie a odporúčaný v nej bol po novom taktiež tím v Bratislave. Individuálne ocenenie v tejto oblasti obdržal rovnako ako v minulom roku partner kancelárie Tomáš Procházka.

  Pražský i bratislavský tím získal taktiež ocenenie v obchodnom a korporátnom práve a M&A. Česká kancelária je naviac opakovane odporúčaná v oblasti súdnych sporov a nehnuteľností, slovenská v energetike.

  Klienti ocenili prácu advokátskej kancelárie, ktorá do februára 2019 na českom a slovenskom trhu vystupovala pod značkou Dvořák Hager & Partners, takto:

  Eversheds Sutherland Dvořák Hager 'not only handles the issues which are directly raised, but also points out potential issues the client might not be aware of and offers tailored guidance'.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back