Global menu

Our global pages

Close

AK Dvořák Hager & Partners vymenovala troch nových vedúcich advokátov

 • Czech Republic
 • Slovakia

  16-01-2019

   

  Advokátska kancelária Dvořák Hager & Partners, ktorá sa v decembri spojila s globálnou právnickou firmou Eversheds Sutherland, oznámila povýšenie troch právnikov na pozíciu vedúcich advokátov. V pražskej pobočke sa nimi stali Dominika Veselá a Jiří Kokeš, v Bratislave Jana Sapáková.

  „Je pre nás veľmi dôležité, aby spolu s firmou rástli aj naši ľudia. Sme veľmi radi, že naši kolegovia túto príležitosť využívajú,“ povedal managing partner kancelárie Stanislav Dvořák.

  Dominika Veselá sa dlhodobo venuje najmä právu nehnuteľností, v Dvořák Hager & Partners vedie prax s nehnuteľnosťami. Je absolventkou Právnickej fakulty Karlovej Univerzity v Prahe a Fakulty financií a účtovníctva Vysokej školy ekonomickej v Prahe.

  Jiří Kokeš je popredný odborník v oblasti obchodného a finančného práva, vrátane fúzií a akvizícií, problematiky investičných fondov a kapitálových trhov. Vyštudoval Právnickú fakultu UK v Prahe, právo študoval taktiež na Trinity College v Dubline.

  Jana Sapáková sa zameriava na pracovné právo. Študovala na Právnickej fakulte Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a absolvovala postgraduálne štúdium na právnickej fakulte Univerzity Ludwig-Maximilian v Mníchove.

   

  This information is for guidance purposes only and should not be regarded as a substitute for taking legal advice. Please refer to the full terms and conditions on our website.

  < Go back