Global menu

Our global pages

Close

Rekomendacje

PLC Which Lawyer? 2007 wysoce rekomenduje kancelarię Wierzbowski Eversheds w zakresie doradztwa korporacyjnego i M&A. Kancelaria jest także rekomendowana w zakresie prawa konkurencji i antymonopolowego, prawa pracy, „life sciences“, prawa restrukturyzacyjnego i upadłościowego, podatkowego i telekomunikacyjnego. Krzysztof Wierzbowski jest wysoce rekomendowanym prawnikiem w zakresie prawa telekomunikacyjnego i doradztwa korporacyjnego i M&A, Bożena Ciosek jest rekomendowana w „life sciences“ w zakresie  prawa konkurencji i antymonopolowego.

W roku 2007 w pierwszej edycji informatora Chambers Europe Legal Directory nasza Kancelaria jest rekomendowana w zakresie prawa bankowo-finansowego, prawa konkurencji i antymonopolowego (Małgorzata Modzelewska de Raad), sporów sądowych (Henryk Romańczuk) i prawa telekomunikacyjnego (Arwid Mednis). Sieć Eversheds International Limited została wyróżniona jako „Top-ranked in Chamber Europe“ za uzyskanie wysokich rekomendacji przez należące do niej biura.

European Legal 500 w edycji 2007 rekomenduje firmę Wierzbowski Eversheds w zakresie usług dotyczących bankowości i finansów, doradztwa korporacyjnego, M&A, rozstrzygania sporów, własności intelektualnej, prawa nieruchomości i restrukturyzacji. W publikacji tej możemy przeczytać: „Zespół prawa bankowego i finansowego kancelarii Wierzbowski Eversheds ma bogate doświadczenie w kwestiach regulacyjnych dotyczących bankowości detalicznej, upadłości oraz finansowania nieruchomości.” „Kancelaria Wierzbowski Eversheds posiada doświadczenie w zakresie restrukturyzacji podmiotów gospodarczych. Klienci często korzystają z usług firmy w zakresie doradztwa korporacyjnego i transakcji handlowych.” „Wierzbowski Eversheds jest firmą prawniczą rekomendowaną w zakresie sporów sądowych w branży telekomunikacyjnej, energetycznej oraz nieruchomości. Henryk Romańczuk to poważany procesualista w zakresie prawa nieruchomości.” „Doświadczenie w zakresie własności intelektualnej w kancelarii Wierzbowski Eversheds obejmuje szerokie spektrum zagadnień, poczynając od kwestii dotyczących nieuczciwej reklamy po prowadzenie sporów dotyczących naruszeń praw autorskich oraz ochrony danych na rzecz klientów z branży ubezpieczeniowej, komputerowej, farmaceutycznej i telekomunikacyjnej.”

European Legal Experts 2007 - Krzysztof Wierzbowski jest rekomendowanym prawnikiem w zakresie doradztwa korporacyjnego i transakcji handlowych; Arwid Mednis, Magdalena Orzelska-Bratkowska i Krzysztof Wierzbowski są rekomendowani w zakresie prawa własności intelektualnej, IT i prawa telekomunikacyjnego; Henryk Romańczuk – w sporach sądowych, postępowaniach arbitrażowych oraz w zakresie prawa nieruchomości.

Who's Who Legal, The International Who's Who of Business Lawyers 2007 - Krzysztof Wierzbowski i Arwid Mednis zostali wskazani przez konkurencyjne kancelarie jako wiodący praktycy w zakresie prawa telekomunikacyjnego. Badanie o międzynarodowym zasięgu zostało przeprowadzone przez niezależną firmę badawczą Law Business Research.